O nás
O společnosti

Unika Morava, s.r.o. je sociální firma nabízející komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví, daňové evidence a mzdového účetnictví. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkovi a flexibilita. Spokojenost klienta a jeho prosperita je u nás na prvním místě. Na Vašem úspěchu nám záleží.


Jsme mladá a dynamická společnost, která si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb, seriózním přístupu k zákazníkům a naplňování principů sociálních firem. Jako sociální firma sledujeme vedle podnikatelských cílů, také společensky prospěšné cíle a tím je především podpora osob se zdravotním postižením v rámci pracovní integrace.


Zakladatelem a jediným vlastníkem společnosti Unika Morava, s.r.o. je UnikaCentrum, z.ú., nezisková organizace s více než 10 letými zkušenostmi v oblasti poskytování sociálních služeb a provozování sociálního podnikání.

Poslání společnosti Unika Morava, s.r.o.:

Unika Morava, s.r.o. nabízí komplexní a kvalitní účetní služby a podporuje pracovní integraci osob se zdravotním postižením, zlepšuje jejich postavení na trhu práce, i ve společnosti a podporuje rozvoj sociální ekonomiky.

Obecně prospěšný cíl Uniky Morava, s.r.o.:

Vytvářet vhodná a důstojná pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením, rozvíjet jejich profesní potenciál, zvyšovat prestiž práce osob se zdravotním postižením, naplňovat principy sociálního podniku a zvyšovat povědomí veřejnosti o přínosech sociální ekonomiky.